Gry na Androida – Wyścigi

Asphalt 5 Android

Dzisiaj przedstawiam wam kolejne zestawienie ciekawych gier. Tym razem będą to gry z gatunku wyścigówek.

Wcielamy się w nich w kierowcę samochodu i pokonujemy wiele licznych tras aby wygrać całe zawody lub uratować naszą dziewczynę z rąk bandytów.

Jak wiemy wszystkie takie gry wzorowane są na tych, które znamy z komputerów osobistych luz z konsol.

Oczywiście nie możemy przez to spodziewać się, że będzie się tak łatwo w nie grało, nie mniej jednak w zupełności wystarczą nam na zapełnienie wolnego czasu, np. w podróży czy na nudnym wykładzie;)

Asphalt 5

Pierwszą grą jaką dzisiaj opiszę jest Asphalt 5. Myślę, że jest to jedna z bardziej znanych gier tego typu, przynajmniej na telefon i dzięki temu doczekała się już swojego 5 wydania.

Asphalt 5 screen 01

W tej odsłonie gra charakteryzuje się świetną grafiką w porównaniu do konkurencji. Genialnie zbudowany jest tryb kariery, w którym wytwórnia Gameloft zaimplementowała co nieco ze znanej serii Need Fro Speed (między innymi zmiana wyglądu auta – naklejki, itp.).

Asphalt 5 screen 02

Jednak aby nam się płynnie grało nasz telefon musi być wyposażony w wersję Androida co najmniej 2.1 oraz we w miarę szybki procesor. Gra kosztuje jednak aż15.91 zł co może niektórych skutecznie zniechęcić do zakupienia pełnej wersji (demo możemy pobrać za darmo).

 

———————————————————————————————————————————————-

Link do aplikacji >> Asphalt 5 <<

———————————————————————————————————————————————-

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń aplikację
Rating: 4.8/5 (3 votes cast)
Gry na Androida - Wyścigi, 4.8 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj komentarz