Aplikacje na Androida – popularne i darmowe

Chciałbym  przedstawić wam opis popularnych aplikacji na androida, z których sam codziennie korzystam.

Te aplikacje mogą naprawdę zamienić twój telefon w bardzo użyteczne narzędzie.

Na pewno nie chcesz przegapić takiej okazji, prawda?

 

Oto pięć ciekawych propozycji:

Compass

Android KompasMoże być zaskakujące, że na tej liście znalazła się aplikacja taka jak kompas. Jednak ta aplikacja to coś więcej niż zwykłe urządzenie ze strzałką zwrócona w kierunku północy. Wspomnienie zaledwie kilku funkcji jakie oferuje będzie wystarczającym uzasadnieniem umieszczenia jej na tej liście. Mówiąc najprościej, jest to w połowie kompas, a w połowie nawigacja GPS. Oprócz wskazywania kierunku ta aplikacja pokaże ci, z jaka prędkością się poruszasz czy twoją lokalizację na mapie. Funkcja ta może być użyta nie tylko dla zabawy ale także może uratować ci życie w razie wypadku.

Handcent SMS

Android SMSChcesz wysyłać wiadomości tekstowe z telefonu z androidem? Jeżeli dużo ‘smsujesz’ to musisz mieć tę aplikację. Ogólnie mówić, przeniesie cię ona na zupełnie inny poziom wysyłania wiadomości tekstowych. Uwierz mi, jeżeli przez jakiś czas będziesz korzystać z tej aplikacji to zaczniesz się zastanawiać, jak można było pisać wiadomości bez niej.

Android facebookFacebook

Myślę, że nie muszę mówić zbyt wiele o tej aplikacji, wystarczy że dodam zwrot „jest to oficjalna aplikacja Facebook’a na system Android”. Wystarczy, prawda?

 

Ringdroid

Android dzwonkiPrawdopodobnie jedna z najbardziej poręcznych aplikacji. Ringdroid pozwala na edycję różnych plików audio dzięki czemu masz możliwość stworzenia własnego dźwięku, np. alarmu. Zmęczony edytowaniem piosenek przy tworzeniu nowych dzwonków? Twórcy Ringdroid’a pomyśleli i o tym. Dzięki wbudowanym narzędziom możesz stworzyć swój unikalny dzwonek od podstaw.

Backgrounds

Android tapetyChcesz aby twój telefon nigdy ci się nie znudził? Zainstaluj Backgrounds, jedną z najbardziej popularnych aplikacji na Androida, która zawiera ponad 10’000 darmowych tapet. Z tą aplikacją twój telefon nigdy nie będzie wyglądał przeciętnie.

Te i inne aplikacje na androida znajdziesz na Android Market.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń aplikację
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Aplikacje na Androida - popularne i darmowe, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz